Byty, domy a chalupy k pronájmu

Dům realit

Dům realit je nezávisle vlastněná síť realitních kanceláří, které nabízejí opravdu širokou škálu služeb v oblasti realit. Zprostředkovává prodej , koupi nebo pronájem jakékoli nemovitosti. Dům realit má své vyškolené a profesionální makléře, kteří každý den zajišťují všechny poskytované služby a komfort pro všechny klienty.

Tato realitní kancelář široce spolupracuje s hypotečním centrem, které zprostředkovává hypoteční a jiné úvěry, zajišťují finanční poradenství a zafinancuje vaši nemovitost nebo objekt. Dům realit vydává vlastní realitní magazín, který je platný pro Čechy a Moravu. Tento magazín je možné si samozřejmě objednat přímo domů a to zcela bezplatně.

Zároveň je možné zasílání novinek na vaši emailovou adresu a to téměř každý den, kdy se objeví nové nemovitosti s oblasti vašeho kraje či přímo města. Skrz tuto realitní kancelář je možné otevřít si vlastní pobočku realitní kanceláře a to přímo ve vašem městě nebo regionu. Cílem je  řídit tým makléřů a vybudovat prestižní vedenou kancelář. Tato práce, ale samozřejmě není vhodná pro každého, obvykle je podmínkou dlouholetá praxe v oboru realit a vysoká škola manažerská nebo marketingová. Zároveň je možné kontaktovat jednotlivé makléře nejen pomocí mobilního telefonu, ale i pomocí emailu. Realitní makléři se už pak o vše postarají za vás, ať už se jedná o prodej nebo pronájem nemovitosti.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Realitní kanceláře a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.