Byty, domy a chalupy k pronájmu

Reality Mix

Na těchto internetových stránkách můžete najít nejen nemovitosti a objekty k pronájmu, ale především k prodeji. V nabídce jsou především byty a rodinné domy, chalupy a rekreační objekty nebo komerční nemovitosti jako jsou kancelářské a nebytové prostory.

Nejlepší volbou pro jednoduché vyhledávání je možné použít vyhledávač, ve kterém je možné přesně zvolit kraj a město, případně vesnici, o jaký tip nemovitosti nebo objektu by se mělo jednat, zda-li hledáte prodej nebo pronájem a samozřejmě druh budovy, který je pro mnoho lidí velice důležitý. Obvykle lidé nevyhledávají panelové domy, ale především cihlové nebo kamenné domy.

Samozřejmě je možné dále volit vše podle aktuální ceny, která je pro vás dostupná. V případě, že máte zájem prodat nebo pronajmout prostory, tak je nutné vložit inzerát. Vložení inzerátu je velice jednoduché a stačí k němu jen pár minut a dostatek informací o daném objektu či nemovitosti. Vložení jednoho soukromého inzerátu je zdarma a je platné na dobu tří měsíců od data zveřejnění. Za soukromou inzerci je považován pouze inzerce fyzických osob, které nepodnikají v žádném oboru a jejich nemovitost je v osobním vlastnictví.

K inzerci nemovitosti je nutné přidat nejen aktuální fotografie, ale především podrobné informace o stavu objektu a konečnou prodejní nebo nájemní cenu.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Nejlepší pronájmy a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.